www.adamikcompany.com

Firma DH DEKOR, spol. s r.o. v Humpolci je dynamickou spoločnosťou špecializujúca sa na výrobu širokého sortimentu nábytkových dielcov, predovšetkým z laminovaných drevotrieskových a MDF dosiek ...

Výrobné technológie, ktoré používajú sú špičkové a zodpovedajú najmodernejším trendom v nábytkárskom odbore. Fa DH Dekor nás oslovila vo veci atypického riešenia odsávania veľkokapacitné olepovačky hrán.

Konkrétne sa jednalo o odsatie 11 ks vývodov (vo väčšine prípadov 80 mm v priemere). Keďže bola olepačka hrán situovaná uprostred výrobné haly, ďalšou podmienkou bolo napojenie na centrálne odsávanie celé dielne. Po dohode bolo navrhnuté odsávanie s výkonom 5000 Pa podtlaku (čo je zásadný parameter pre olepovačky hrán), výkonom ventilátora 7,5 kW a oklepom filtra.

Po odsúhlasení projektu sa všetko dalo do chodu. S odstupom času nás zaujímala spätná väzba zákazníka, preto sme fa DH-Dekor po niekoľkých mesiacoch požiadali o vyjadrenie spokojnosti s odsávaním. Sme veľmi radi, že vyjadrenie bolo rýdzo pozitívne a firma DH-Dekor je spokojná. Prajeme im veľa úspechov!

ADAMIK TEAM

© 2022 ADAMIK COMPANY | design by www.creactive.cz | code by PCsupport.cz s.r.o.