www.adamikcompany.com

"Som študentkou odboru Financie na VŠB-TUO. Ako každý aj ja premýšľam o čo najlepšom uplatnenie na trhu práce. Aj z tohto dôvodu som sa rozhodla získať nové skúsenosti absolvovaním stáže v rámci programu Stáže pre mladých 2.

Ponuka rôznych brigád či stáží bola veľmi pestrá, avšak hneď pri zhliadnutí inzercie na pozícii marketingovej špecialistky vo firme Adamik Company mi bolo jasné, že práve to by som chcela skúsiť. Hoci je marketing len okrajovou oblasťou môjho štúdia, chcela som využiť príležitosti, rozšíriť si doterajšie vedomosti a skúsiť všetko čo už viem využiť v praxi.
Už pri mojom výberovom konaní, kedy som bola pozvaná na pohovor, som sa zoznámila s milým a sympatickým kolektívom. Preto som bola o pár dni neskôr nadšená, keď som na danú pozíciu bola vybraná.
Počas prvých pár dní som sa zoznámila s produktovým portfóliom a celkovým chodom spoločnosti. Pre začiatok mi boli predstavené počítačové programy ako kompletný firemný software Altus Vario alebo veľmi zaujímavý program pre grafické úpravy - Gimp.
Keďže aj ja sa snažím byť pre firmu prínosom a oplatiť im ich hodnotné vedenia, ponúkla som im vytvorenie finančnej analýzy spoločnosti ADAMIK Company.
Moja stáž je ešte len v začiatkoch, tak uvidíme, ako sa bude vyvíjať ďalej. Držte mi palce!"

Lucie K.

© 2022 ADAMIK COMPANY | design by www.creactive.cz | code by PCsupport.cz s.r.o.