www.adamikcompany.com

Príslušenstvo

Polyuretanové hadice

superflex

Antistatická polyuretánová hadica SUPERFLEX PU-L/R vystužená pomedeným drôtom s vysokou odolnosťou voči abrázii. Hadica je dodávaná v štandardných priemeroch od D=60 do 300 mm a v dĺžkach 3 alebo 6 metrov. Všeobecne sa dá tvrdiť, že polyuretánové hadice majú 8-krát vyššiu životnosť než bežné PVC hadice.

 

PVC Hadice

pvc hadice

PVC hadica vystužená PVC špirálou je lacná varianta hadice pre odsávanie drevného odpadu. Hadica je dodávaná v bežných priemeroch vHadice s priemerom 50-125 mm sa dodávajú v 30-metrových rolách. Hadica o priemere 150 - 200 mm sa dodávajú v 20-metrových rolách. roliach po 30 m.

 

Filtračné vaky

filtr

Filtračné vaky vyrábame z materiálu FINET PES s účinnosťou filtrácie 99,985 % častíc o veľkosti 3 mikróny. Tento filtračný materiál má špeciálnu úpravu na vnútornej strane, ktorá zvyšuje jeho regeneračné schopnosti. Filtry vyrábame v typizovaných rozmeroch na odsávače ADAMIK rovnako tak na odsávače iných výrobcov. Podľa požiadaviek zákazníka je tiež možno vyrobiť filtry atipických rozmerov.

 

Polyesterový filter PE

Polyesterový filtr

Polyesterové filtre sa vyznačujú vysokou filtračnou plochou a sú používané k odsávaniu pracovísk s vysokou prašnosťou (napr. rezanie cemontotrieskových dosiek). Filtry sú nasadzované na klasické odsávacie zariadenie rady FTxxxSF.

 

Textilné odpadové vaky

textiln odpadn vak

Textilné odpadové vaky sú vyrábané z veľmi odolného materiálu a sú určené pre opakované použitie. Vak je vybavený lemom pre zasunutie upínacej pásky, čo značne zjednodušuje nasadzovanie. Ďalej je vybavený úchytmi pre ľahký prenos a manipuláciu. Vaky sú rovnako ako filtry dodávané v štandardných rozmeroch na odsávače ADAMIK rovnako ako na konkurenčné produkty.

 

PVC odpadové vaky

pvc odpadn vak

PVC odpadové vaky sú určené na jedno použitie. Ich hlavnou výhodou je možnosť uskladnenia a možnosť vizuálnej kontroly množstva odpadu.

 

Rozbočky

rozboka2

Rozbočky vyrábame z pozinkovaného plechu v priemeroch podľa priania zákazníka.

 

Vysávacia koncovka

vysvac koncovka2

Vysávacia koncovka je určená pre upratovanie dielne a je navrhnutá k napojeniu na vrecové odsávanie pomocou hadice priemeru D=100 mm.

 

 

 

Upínacie pásky

upnac psky

Kovové upínacie pásky sú určené k uchyteniu filtrov a vakov na vrecové odsávanie. Pásky sú dostupné v priemeroch D=330, 410, 510, 610, 430, 530, 630 mm.

 

Spony

spony

Spony sú určené k uchyteniu hadíc na odsávanie či potrubný systém.

 
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

© 2022 ADAMIK COMPANY | design by www.creactive.cz | code by PCsupport.cz s.r.o.