www.adamikcompany.com

Články

Radi by sme poďakovali našim klientom a obchodným partnerom za priazeň v roku 2021.

V súvislosti s Vianočnými sviatkami si Vám dovoľujeme oznámiť, že naša firma bude v dňoch 22.12.2021 - 2.1.2022 uzavretá.

Prajeme krásne sviatky a budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu!

Váš ADAMIK team

Firma Mubea, významný dodavatel dílů pro automobilový průmysl, dovybavila svoje výrobní kapacity o nahřívací pec ADAMIK AHT 370. Naše nahřívací pec bude sloužit k přípravě karbonových komponentů, které firma Mubea ve svém výrobním závodě v Žebráku vyrábí pro koncern Volkswagen a zejména pro svojí prémiovou divizi Porsche.

V roce 1993 bratři Lachmanovi založili společnost, která se během 25 let vypracovala k nejvýznamnějším výrobcům nábytku na míru v České republice.

Zabývá se zpracováním masívního dřeva, dýhy, plošných materiálů s laminátovými povrchy, protipožárními deskami i polymerním kamenem.

Yggdrasilmont je firma s mladým a energickým týmem zabývající se mobiliářem, dětskými hřišti z akátového dřeva a prvky dřevěné architektury.

První kontakt s panem Michalem Petříkem proběhl v září roku 2019.

Vzhledem k tomu, že společnost právě stěhovala dílnu do nových prostor, požádali nás o komplexní řešení odsávání včetně zužitkování odpadu.

Když nás na výstavě Ligna+ v Hannoveru navštívil pan Adrien Chaufheid z belgické společnosti MSMPro Tuex, nadšeně nám vyprávěl o svých plánech na stavbu nové haly a novém vybavení, které by si rád pořídil.

Aj tento rok by sme Vás chceli pozvať na medzinárodnú výstavu Ligna Bohemia 2019. Výstava sa bude konať v dňoch 20.2. - 22.2.2020 na výstavisku v Lysé nad Labem.

Tešiť sa môžete na akčné zľavy!

Instalace venkovní jednotky FT 760 4 kW A - s oklepem filtrů a rekuperací vzduchu.

Firma SITUS furniture s. r. o. je rodinnou firmou pana Husičky, která se zabývá výrobou židli. Výroba a showroom se nachází v Litovli u Olomouce.  V rámci investic do technologického vybavení si pan Husička vybral naši firmu jako dodavatele odsávání. Na základě analýzy jsme navrhli systém EBS, který umožňuje nejen odsávání dřevoobráběcích strojů, ale současně zušlechťuje odpad do formy briket. 

Aj tento rok vás pozývame na každoročnú medzinárodnú výstavu DREMA 2019, ktorá sa uskutoční od 10. 9. - 13. 9. 2019 v Poznani, v Poľsku. Touto cestou by sme Vás radi pozvali na prehliadku našich exponátov, ktoré nájdete v hale číslo 5, stánky G58 a F57. Pre našich návštevníkov sme tiež pripravili vstupenky ZADARMO.

Na vyžiadanie Vám ich radi zašleme. Tešíme sa na Vás!

V červenci 2018 nás oslovila společnost C. BECHSTEIN EUROPE s.r.o. z Hradce Králové, která patří mezi největší světové výrobce klavírů a pianin, s poptávkou odsávání.

Klient si vybral odsávací jednotku EUROFILTER, která je mimo jiné vybavena oklepem filtrů s hasicím zařízením pro případ požáru.

Výhodou této jednotky je i zachytávání odpadu do kontejnerů, se kterými se dá jednoduše manipulovat.

Dovoľujeme si Vás pozvať na medzinárodnú výstavu LIGNA 2019, ktorá prebehne v dňoch 27. - 31. mája v Hannoveri v Nemecku.

Pre zákazníkov, ktorí plánujú navštíviť náš stánok (č. F50, hala 11), sme pripravili VSTUPENKY ZADARMO. Na vyžiadanie Vám vstupenky radi zašleme.

Koncem října 2018 nám přišla poptávka od společnosti Emil Obořil na řešení odsávání CNC Homag BHX a olepovačky s předfrézem HOMAG.

Po prvotním zaměření dílny jsme zvolili jako nejvhodnější odsávací jednotku FT 616 A a panu Obořilovi jsme poslali nabídku na toto odsávání včetně potrubního systému s dopojením ke strojům.

Na konci loňského roku jsme navštívili pana Mrenku, který se zabývá stolařskou výrobou z masivu již déle než 18 let. 
Za tu dobu pan Mrenka vybavil svojí dílnu nejen stroji, ale stihnul si také zařídit vlastní prostory pro výrobu.

Srdečne Vás pozývame na medzinárodnú výstavu Dremasilesia 2019, ktorá prebehne v dňoch 26. - 28. 4. 2019 v Katoviciach, v Poľsku

Tešíme sa na Vašu návštevu!
Váš ADAMIK Team

Aj tento rok by sme Vás chceli pozvať na medzinárodnú výstavu Ligna Bohemia 2019. Výstava sa bude konať v dňoch 14. 2. - 16. 2. 2019, výstavisko Lysá nad Labem.

Tešiť sa môžete na akčné zľavy!

Na začátku prázdnin se na nás obrátila firma MORIS s požadavkem na rychlé dodání odsávání pro nově instalované CNC Homag. Firma MORIS disponovala centrálním odsáváním, které však již neměla dostatečnou rezervu pro napojení nového CNC. Po konzultaci se zástupci firmy MORIS jsme zvolili řešení formou odsávací jednotky FT 650 LZ,

Dovoľte nám srdečne Vás pozvať v poradí už na 16. ročník medzinárodného veľtrhu strojov, zariadení a materiálov pre drevospracujúci priemysel - PRAGOLIGNA 2018. Veľtrh sa bude konať v dňoch 11. - 13. 10. 2018 v Priemyselnom paláci Výstaviska v Prahe v Holešoviciach. Nájdete nás na stánku s označením SH5.

Firma Schauer Nábytok sídliaca v Petrovom nad Desnou sa zameriava na poskytovanie kvalitných služieb v oblasti bytových i komerčných interiéru za prijateľnú cenu a jej mottom je činiť každodenný život pohodlnejším a príjemnejším. Firma Schauer myslí ako na svojich zákazníkov, tak na svojich zamestnancov a pre skvalitnenie pracovného prostredia zainvestovala do striekacej steny Eurodry so systémom rekuperácie vzduchu CTA 2.

Srdečne Vás pozývame do Nitry na medzinárodnú výstavu LIGNUMEXPO 2018, ktorá prebehne v dňoch 18. 9. - 21. 9. 2018. Nájdete nás v pavilóne A, stánok č. 5. Tešíme sa na Vašu návštevu!

ADAMIK TEAM

Aj tento rok vás pozývame na každoročné medzinárodné výstavy DREMA 2018, ktorá sa uskutoční od 11. 9. - 14. 9. 2018v Poznani, v Poľsku. Touto cestou by sme Vás radi pozvali na prehliadku našich exponátov, ktoré nájdete v hale číslo 5, stánky G60 a F57. Pre našich návštevníkov sme tiež pripravili vstupenky ZADARMO.

Radi by sme Vás pozvali na Medzinárodný výstavu drevoobrábacích strojov IWF 2018. Výstava prebehne v dňoch 22. - 25. augusta v Atlante, USA. Nájsť nás môžete na stánku firmy Adwood (č. # 6535). Tešiť sa môžete na prezentáciu novej olepovačky hrán ADAMIK Vario 65. Budeme sa tešiť na Vašu návštevu!

ADAMIK Team

Výkonné odsávanie FT 616 rozširuje svojou funkcionalitu a je novo dostupné vo verzii s automatickým oklepom. Na trh sa tak dostáva cenovo najdostupnejšie centrálnej odsávač s regeneráciou filtrov. Odsávacie kapacita 6.800 m3 / h a podtlak 3.000 Pa v kombinácii s 3 kW motorom predčí väčšinu rivalov tejto kategórie.

Populárne odsávanie MOBIL 200 určené k olepovačkám dostáva dva statnejší bratov.

Novým pojmom na poli odsávanie k olepovačkám sú odsávanie FT 416 SF a FT 420 SF. Mohlo by sa zdať, že na poli odsávanie k olepovačkám okrem vysokého podtlaku už nie je čo priniesť, avšak opak je pravdou. Odsávanie radu FT 416 SF a FT 420 SF prináša hneď 3 nesporné výhody v porování s MOBIL 200.

Srdečne Vás pozývame na medzinárodnú výstavu Dremasilesia 2018, ktorá prebehne v dňoch 6. - 8. 4. 2018 v Katoviciach, v Poľsku. Nájdete nás na stánku č. 6.

Tešíme sa na Vašu návštevu!
Váš ADAMIK Team

Chcete si pred nákupom briketovacie lisy prehliadnuť a odskúšať? Cenovo najvýhodnejší briketovacie lisy rady EKxx a súčasne tiež na trhu obľúbené biketovacie lisy BRIK STAR sú teraz súčasťou našej stále expozície. K videniu tu máme tiež unikátny systém EBS, ktorý je kombináciou filtračné jednotky a briketovacieho lisu...

Vážení obchodní priatelia,

ďakujeme za spoluprácu v roku 2017, prajeme pekné Vianoce a do nového roku 2018 veľa zdravia, šťastia a pracovných úspechov.

Želá Váš ADAMIK Team

Zaujímajú Vás novinky z oblasti drevospracujúceho a nábytkárskeho priemyslu? Áno? Potom si nenechajte ujsť článok o dýhovacím stroji sa zahrievací pecí Combiformer Plus, ktorý bol tento rok nominovaný do súťaže o historicky prvý titul WOOD-TEC Award.

Dovoľujeme si Vás pozvať na Medzinárodný veľtrh pre drevospracujúci a nábytkársky priemysel - WOOD-TEC 2017. Výstava sa uskutoční v Brne v dňoch 31. 10. - 3. 11. 2017. Našu expozíciu nájdete v Pavilóne V, stánok č. 042. Tešiť sa môžete napríklad na expozíciu EBS systému, drvičov, odsávačov a mnoho ďalšieho. Dovidenia v Brne!

Váš ADAMIK Team

Ako každý rok sa tento rok zúčastňujeme aj medzinárodnej výstave DREMA 2017, ktorá sa bude konať v Poznani v Poľsku od 12. 9. do 15. 9. 2017. Týmto spôsobom Vás pozývame na návštevu našich exponátov, ktoré nájdete v hale číslo 5, stánkoch G68 a F55.

Myslíte, že naše odsávanie využívajú iba stolárskej dielne? Nie. Dôkazom toho je firma ALBIXON a.s., ktorá sa zabývájiž 25 rokov výrobou bazénov.

Nedávno sme natrafili na video natočené našim zákazníkom, pánom Mařasem, ktorý si u nás zakúpil mobilné odsávanie FT400MSF. Video nás veľmi potešilo a touto cestou by sme chceli pánovi Mařasovi poďakovať a o video sa s Vami podeliť.

Váš ADAMIK Team!

Radi by sme Vás touto cestou pozvali na medzinárodnú výstavu DREMASILESIA 2017. Výstava sa uskutoční v dňoch 12. - 14.5. 2017 v Katoviciach, v Poľsku.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

ADAMIK Team

Dovoľujeme si Vás pozvať na medzinárodnú výstavu Ligna + 2017, ktorá prebehne v dňoch 22. - 26. mája v Hannoveri v Nemecku. Pre zákazníkov, ktorí plánujú navštíviť náš stánok (č. F85, hala 12), sme pripravili VSTUPENKY ZADARMO. Na vyžiadanie Vám vstupenky radi zašleme.

Váš ADAMIK Team

Dovoľujeme si pozvať všetkých záujemcov o briketovanie do nášho testovacieho centra v Paskově, kde si môžete vyskúšať lisovanie vlastného drevného odpadu rôznou technológiou. K testovaniu je pripravený ekonomický briketovacie EK20, rovnako tak ako pokročilé briketovacie radu ABR zaručujúce najvyššiu kvalitu lisovania. Viac informácií o možnostiach testovania získate na tel.:
+421 775 426 160
.

Dovoľujeme si privítať belgickú firmu D.B.S.I. medzi našich zákazníkov, ktorí vyrábajú produkty z umelého kameňa na stroji ADAMIK Combiformer Plus. Ďakujeme, že ste si vybrali práve náš stroj.

ADAMIK Team

Rok 2016 je úspešne za nami, rovnako tak aj náš Deň otvorených dverí. Všetkým zúčastneným, ktorí sa na nás prišli pozrieť do nových priestorov v Paskov pri príležitosti Dňa otvorených dverí, ďakujeme. Nálada bola skvelá, guláš sa tiež podaril, skrátka všetko klaplo, ako malo. Pre Tých, ktorí sa z akýchkoľvek dôvodov nemohli dostaviť, pripájame malú ochutnávku formou fotogalérie.

Váš ADAMIK Team

Vážení zákazníci a obchodní partneri,

ADAMIK Company pozýva všetkých priaznivcov značky ADAMIK na Deň otvorených dverí 2016 konaný pri príležitosti otvorenia nového predvádzacieho a testovacieho centra.

Srdečne Vás pozývame do Nitry na medzinárodnú výstavu LIGNUMEXPO 2016, ktorá prebehne v dňoch 27. 9. - 30. 9. 2016. Nájdete nás v pavilóne C, stánok č. 6. Tešíme sa na Vašu návštevu!

ADAMIK TEAM

Dovoľujeme si Vás pozvať na Medzinárodný veľtrh DREMA 2016. Výstava sa uskutoční v dňoch 13. - 16. 9. 2016 v Poznani, v Polsku. Našu expozíciu nájdete v Pavilóne 5, stánok č. 78. Tešíme sa na Vašu návštevu!

ADAMIK TEAM

COMBIFORMER Plus XL s zahrievacia plochou 3500 x 1300 mm and lisovacie plochou 3850 x 1450 mm bol tento týždeň odoslaný k zákazníkovi vo Fínsku. Konečnú destinácií tohto stroja je mesto Koskenkorva, kde sa vyrába rovnomenná známa vodka. Domnievame sa, že tento fakt bol dôvodom, prečo si zákazník vyžiadal fľašu Becherovky ako podmienku uzavretia obchodu. A my sme vyhoveli ...

Radi by sme Vás pozvali na Medzinárodný výstavu drevoobrábacích strojov IWF 2016. Výstava prebehne v dňoch 24. - 27. augusta v Atlante, USA. Nájsť nás môžete na stánku firmy Adwood (č. # 6735 & # 67935). Tešiť sa môžete na prezentáciu novej olepovačky hrán ADAMIK ST60. Budeme sa tešiť na Vašu návštevu!

ADAMIK Team

Novo sme pre vás zaradili do sortimentu bezšvíkové polyurethanovej vákuové vrecia. Vákuové vrecia možno použiť pre lisovanie zložitých tvarov a sú vhodným doplnkom membránová lisu našej výroby. Konštrukcia lisu ADAMIK sa samostatne stojacom ovládacím panelom umožňuje využiť vákuovú pumpu lisu práve pre účely lisovanie pomocou vákuového vreca. Pre viac informácií neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie.

Pred časom sme istalovali vo firme Ingema v Michalovciach naše zariadenie na tvarovanie umelého kameňa - Combiformer Plus. Jedná sa o kombináciu zahrievacia pece a membránového lisu.

Vážení zákazníci a obchodní partneri,

radi by sme Vás pozvali do našich nových priestorov. Navštíviť nás môžete na adrese:

ADAMIK Company, s.r.o.
Mitrovická 804
739 21 Paskov
česká republika

Po-Pia 7:30 - 15:30

Dynamicky rozvíjajúca sa firma Hast Retail je zameraná na spracovanie návrhu dizajnu predajní a obchodov, vrátane samotnej realizácie. Táto firma nás oslovila vo veci dodávky centrálneho odsávania dielne. Základom dohody bolo vykonať inštaláciu všetkých jednotiek rýchlo a kvalitne.

Nedávno nás oslovila firma Hanzlík & Hanzlík z Otic u Opavy s požiadavkou riešenia odsávania k CNC stroji Holz-Her Pro-Master 7017. Hoci sa jedná o malú rodinnú firmu, dokážu splniť požiadavky i veľmi náročné klientely. Venujú sa predovšetkým zákazkovej výrobe a dizajnové riešenia nábytku na mieru.

Rovnako ako vlani by sme Vás aj tento rok chceli pozvať na medzinárodnú výstavu Ligna Bohemia 2016. Výstava sa bude konať v dňoch 18. 2. - 20. 2. 2016, výstavisko Lysá nad Labem.

Tešiť sa môžete na akčné zľavy!

Veľa radostných okamihov v novom roku 2016 praje celý ADAMIK Team!

Preglejka UPM Grada je postavená na novej technológii, ktorá umožňuje formovať tento materiál za pomoci tepla a tlaku. UPM Grada je navrhnutá predovšetkým pre jednoduchú a efektívnu výrobu tvarových dielov.

Už tradične aj tento rok sa zúčastňujeme medzinárodnej výstavy Drema 2015, ktorá sa uskutoční od
6. 10. - 9. 10. 2015 v Poznani, v Poľsku. Touto cestou by sme Vás radi pozvali na náš stánok, ktorý nájdete v hale 5 číslo stánku 76A.

Nedávno sme riešili bleskovú akciu inštalácie klasického odsávania radu FTxxxSF pre firmu FINIDR, ktorá už niekoľko rokov pôsobí v tlačiarenskom odvetví ako v Českej republike, tak v zahraničí.

"Ako už to tak býva, všetko má svoj koniec. Tiež má stáž vo firme ADAMIK sa už chýli ku koncu. S vďačnosťou môžem povedať, že som sa tu veľa naučila.

Po čase Vám opäť prinášame poznatky o novej inštalácii. Tentoraz išlo o inštalácii odsávača FTO 615 3kW k veľkoplošnej píle vo firme Murtfeld plasty, s.r.o. s automatickým spustením...

"Som študentkou odboru Financie na VŠB-TUO. Ako každý aj ja premýšľam o čo najlepšom uplatnenie na trhu práce. Aj z tohto dôvodu som sa rozhodla získať nové skúsenosti absolvovaním stáže v rámci programu Stáže pre mladých 2.

Chceli by sme poďakovať všetkým zákazníkom a obchodným partnerom, ktorí nás navštívili v našom stánku na výstave LIGNA 2015 a prejavili záujem o naše stroje. A tu je malá foto ukážka, ako to u nás vyzeralo.

ADAMIK Team

Dovoľujeme si Vás pozvať na medzinárodnú výstavu Ligna 2015, ktorá prebehne v dňoch 11. - 15. mája v Hannoveri v Nemecku. Pre zákazníkov, ktorí plánujú navštíviť náš stánok (č. G15, hala 015), kde budeme prezentovať nový produkt zameraný na spracovanie umelého kameňa, sme pripravili VSTUPENKY ZADARMO. Na vyžiadanie Vám vstupenky radi zašleme.

ADAMIK Team

Radi by sme Vás pozvali na medzinárodnú výstavu DREMASILESIA 2015. Výstava sa uskutoční v dňoch 17. - 19.4. 2015 v Katoviciach, v Poľsku.

Tentoraz sme pri inštalácii výklopného lisu ADAMIK zavítali do stolárstva pána Kordače v Bechlín. Toto rodinné stolárstva sa venuje predovšetkým výrobe nábytku na kľúč...

"Je tu koniec novembra a zároveň koniec mojej stáže vo firme ADAMIK. Na stáž som bola prijatá na pozíciu administratívna pracovníčka. Mojou úlohou bolo predovšetkým zapisovanie zákazníkov do firemného softvéru Varia, vybavovanie korešpondencie, balenie balíkov apod ...

Nedávno sme dokončili inštalačné práce vo firme Ambience expo, s.r.o. v Adamově. Táto firma sa venuje výhradne výstavníctve a tvorbe luxusných expozícií po celej Európe, Rusku aj Blízkom východe. Ich krédom je perfektná kvalita a dizajnová čistota...

"Som študentkou posledného ročníka nadväzujúceho štúdia na VŠB - TUO a tak som si povedala, že by už bolo potrebné obhliadnuť situáciu na trhu práce. Z minulosti už mám nejaké pracovné skúsenosti v podobe letných brigád a školských praxou ako každý študent. Na nápad absolvovaní stáže ma priviedla kamarátka a poradila mi, aby som sa na nejakú stáž prihlásila...

Dovoľte nám srdečne Vás pozvať v poradí už na 13. ročník medzinárodného veľtrhu strojov, zariadení a materiálov pre drevospracujúci priemysel - PRAGOLIGNA / TOOLTEC 2014. Veľtrh sa bude konať v dňoch 30. 10. - 1. 11. 2014 v Prahe. V minulých rokoch bola na veľtrhu predstavená rad noviniek vo drevospracujúcich odvetviach a tento rok tomu nebude inak...

Rádi bychom Vás pozvali na jeden z pěti nejlepších dřevoobráběcích veletrhů na světě, největší svého druhu v Rusku - LESDREVMASH 2014. Jedná se o nejlepší ruský veletrh, věnovaný dřevařskému průmyslu a zpracování dřeva ve všech oblastech. Výstava proběhne ve dnech 20. - 23. října 2014 v Expo výstavišti Moskva. Najdete nás v hale 2.2 stánek 22 C11.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

"Dva mesiace utiekli ako voda a je tu koniec mojej stáže vo firme ADAMIK Company. Z tohto dôvodu by som rada napísala krátku rekapituláciu o celej stáži...

"Ako väčšina študentov vysokých škôl som aj ja niekoľko týždňov pred trojmesačným voľnom plánovala, ako tento čas využijem. Na letných brigádach už nebola voľné miesta a na výjazd do zahraničia bolo neskoro. Preto som sa rozhodla zapojiť do projektu Stáže pre mladých 2 a prihlásila som sa na stáž do firmy ADAMIK Company...

Týmto Vás srdečne pozývame na medzinárodný veľtrh LIGNUMEXPO-LES, ktorý sa bude konať v dňoch od 30.9. do 3.10. 2014 v Nitre, SK. Náš stánok nájdete v pavilóne C. Môžete sa tešiť na prezentácii nového výklopného lisu ADAMIK AP 300/130/25T. Súčasťou expozície bude aj mobilné profi odsávanie triesok a pilín FT400MVSF či separátor k priemyselným vysávačom.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Dovoľujeme si Vás pozvať na medzinárodnú výstavu Drema 2014. Výstava sa uskutoční v dňoch 16.9. - 19.9. 2014 v Poznani, v Poľsku. Nájdete nás v hale D 5, stánok č. 56. Môžete sa tešiť na expozíciu profi odsávačov na odsávanie triesok a pilín radu FTxxxSF, vákuových prísaviek, kapovacia kliešte a ďalšie. Predstavená tiež bude ručná olepovačka ADAMIK RAMBO.

Tešíme sa na Vás!

Firma AQ, s.r.o. od Litovle je firma zaoberajúca sa vývojom a výrobou reprosústav predávaných pod svojou vlastnou značkou AQ-acoustique Quality. Aj reprosústavy môžu mať štýlový dizajn. Tvorba nových korpusov pre reprosústavy však vyžaduje aj investíciu do nových technológií. Aj preto sa firma rozhodla zakúpiť si dýhovacie lis ADAMIK AP300 / 130/25.

Náš veľmi dobrý zákazník, firma Exx Stone, sa už niekoľko rokov venuje realizácii interiérových prvkov na mieru za použitia materiálu Corian. Tento materiál je vyrábaný z prírodných minerálov a stáva sa stále obľúbenejším medzi českými i svetovými dizajnérmi. Tento trend sa tiež zrkadlia v stále väčšiemu dopytu po technológiách na spracovanie Corianu.

Radi by sme Vás pozvali na Medzinárodnú výstavu drevoobrábacích strojov IWF 2014. Výstava prebehne v dňoch 20. - 23. augusta v Atlante, USA. Opäť budete môcť zhliadnuť prezentáciu ručné olepovačky hrán ADAMIK RAMBO Budeme sa tešiť na Vašu návštevu!

ADAMIK Team

Chceli by sme Vám predstaviť novú radu podávačov s reguláciou rýchlosti. Tieto podávače sú dostupné vo variantoch s tromi, štyrmi a ôsmimi kolieskami. Viac informácií o produktoch získate u našich obchodných zástupcov.

Nedávno sme boli oslovení jihlavskou firmou MF Product s požiadavkou na testovanie lisu Adamík AP300/130/25 za účelom zefektívnenia ich výrobného procesu. Testovanie prebiehalo u nás v Třinci za prítomnosti vedúceho výroby MF Product.

Prvá olepovačka zo série ADAMIK Manual bola uvedená na trh v roku 2006. Manipulácia bola veľmi jednoduchá a olepovačky skvele kopírovali akékoľvek tvary. 
O tri roky neskôr bola k dostaniu inovovaná verzia ADAMIK Speed ​​62 XL. Oproti ostatným modelom bola olepovačka ADAMIK Speed ​​62 XL schopná olepiť dielec až do výšky 62 mm.
Dnes sa vďaka malej inovácii zrodil nový model, ADAMIK Speed ​​65 XL, s ktorým budete schopní olepiť dielce až do výšky 65 mm. To uvítajú napríklad tí, ktorí pracujú s voštinovým doskami, ktoré sú pri výrobe nábytku stále populárne.

Pán Slavomír Peterka z rodinného stolárstva v Košumberka nás požiadal o pomoc vo veci riešenia odsávania odpadu v dielni. Po telefonickom rozhovore sme sa zišli v novej dielni, zmapovali priestor a začali tvoriť návrhy riešení.

S firmou TONAK sídliaca v Českých Budějoviciach spolupracuje Adamik Company už niekoľko rokov. Táto firma sa venuje zákazkovej stolárskej výrobe sa špecializáciou na ohýbaný nábytok, ktorý vytvárajú pomocou nášho membránového dýhovacího lisu ADAMIK.

Singapurská firma Magic Tree Pte Ltd. sa venuje prevažne výrobe modulárneho nábytku, ktorý je špeciálne navrhnutý pre potreby detí v školách a ďalších vzdelávacích inštitúciách. Vďaka veľkej variabilite je možné jednotlivé kusy nábytku kedykoľvek prestavať a reagovať tak na aktuálne priestorové nároky...

Ručné olepovačky hrán typu ADAMIK SPEED 62 XL ponúka naša firma bezmála už 8 rokov. Za tú dobu si tento produkt získal značnú obľubu po celom svete. Medzi ďalších spokojných zákazníkov sa nedávno zaradil aj pán Amirbek Adinajev z Kirgizska...

Ponúkame Vám len malú ukážku výrobkov zo spoločnosti CORSOL (www.corsol.cz), ktorá sa dlhodobo zaoberá spracovaním umelého kameňa Corian, SolidStone, Montelli, apod.

Srdečne Vás pozývame do Lysej nad Labem na medzinárodnú výstavu Ligna Bohemia 2014, ktorá prebehne v dňoch 20. 2. - 22. 2. 2014. Súčasťou našej expozície bude napríklad mobilné výkonný odsávač pilín a triesok FT 400 MSF. Tešíme sa na Vašu návštevu!

ADAMIK Team

Predstavujeme Vám rýdzo rodinné stolárstvo Koráb, ktoré má dlhoročnú tradíciu. Stolárstva sa špecializuje na širokú výrobu nábytku. Zákazníkom, ktorí vyžadujú presnosť, prvotriednu kvalitu a hlavne rokovania na úrovni, môžeme toto stolárstvo len odporučiť...

Ďalšie úspešná inštalácia odsávača FT 630 4kW s automatickou sekvencií čistenie prebehla vo firme v Stolárstvo Krejčí Hanušovice ...

Veselé Vianoce a šťastný Nový rok!

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru v uplynulom roku a do nového roku 2014 Vám prajeme veľa zdravia, šťastia, osobných i pracovných úspechov. Zároveň sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.

ADAMIK TEAM

Firma DH DEKOR, spol. s r.o. v Humpolci je dynamickou spoločnosťou špecializujúca sa na výrobu širokého sortimentu nábytkových dielcov, predovšetkým z laminovaných drevotrieskových a MDF dosiek ...

Firma M-INTERIER, spol. s r.o. pôsobí na slovenskom trhu v oblasti zákazkovej výroby, obchodného nábytku na mieru a realizácia komerčných interiérov na kľúč...

Ďakujeme všetkým zákazníkom a obchodným partnerom firmy ADAMIK za návštevu nášho stánku na veľtrhu Wood-Tec. Tešíme sa, že nás nabudúce opäť poctím svojou návštevou !

ADAMIK TEAM

Dovoľujeme si Vás pozvať na medzinárodnú výstavu drevoobrábacích strojov WMS 2013 konajúce sa v dňoch 24. - 26. 10. 2013 v Toronte, Kanade. Tešíme sa na Vás.

ADAMIK TEAM

Dovoľujeme si Vás pozvať na Medzinárodný veľtrh pre drevospracujúci a nábytkársky priemysel - WOOD-TEC 2013. Výstava sa uskutoční v Brne v dňoch 22. - 25. 10. 2013. Našu expozíciu nájdete v Pavilóne P, stánok č. 155. Tešíme sa na Vašu návštevu!

ADAMIK TEAM

Firma OptimoVista s.r.o. v Prahe je spoločnosť pôsobiaca v oblasti reklamy, dizajnu a vybavenia interiéru. V tíme pracuje mnoho kreatívnych, skúsených ľudí a pracujú s tými najmodernejšími materiálmi.

Stolárstvo Jiří Fusek v Lidečko je firmou, ktorá dôveruje tradičným českým výrobcom. Aj z tohto dôvodu sa pán Fusek rozhodol zakúpiť dýhovacie lis značky Adamik AP300 / 130/25. Jedná sa o najpredávanejší typ lisu na území SR...

Chceli by sme vám predstaviť vizualizáciu nových priestorov firmy ADAMIK Company, ktoré budú situované v obci Návsí...

Firma KEKOinteriér, s.r.o. je modernou spoločnosťou, ktorá pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov. Špecializuje sa na zariadení predajní, reštaurácií, kancelárskych priestorov, kuchýň, výrobu dverí, schodov a pod. Okrem širokej ponuky materiálov a designov sa firma snaží vyhovieť požiadavkám zákazníka tiež výrobou nábytku na mieru. Aj z tohto dôvodu sa firma KEKOinteriér rozhodla zainvestovať do novej technológie a zaobstarala si membránový lis Adamik. Sme presvedčení, že technológiu vákuového dyhovanie výrazným spôsobom urýchli a zjednoduší výrobu.

Firma MTJ Interiér, s.r.o. je firma, ktorej základné potenciál tvorí odborníci s dlhoročnou skúsenosťou v oblasti navrhovania a realizácií atypického interiéru. Používajú ušľachtilé materiály s vysokým nárokom na remeselné spracovanie. Firma využíva svoju remeselnú zručnosť a špičkové technologické zariadenia. Z tohto dôvodu zaradili medzi svoje portfólio aj membránový lis...

Firma Papek s.r.o. pôsobiaci v Bratislave sa venuje predovšetkým výrobe atypického nábytku. Výroba tohto nábytku však doteraz bola riešená pomocou mnohých stolárskych zvierok, ...

Dovoľujeme si pozvať Vás na výstavu AWFS, ktorá sa koná v Las Vegas, USA v dňoch 24. - 27. 7. 2013. Prvýkrát tu bude predvedený svetovo unikátny produkt, ktorý bude predstavovať revolúciu v olepovanie - ručné olepovačka Adamik RAMBO Nájdete nás na stánku ADWOOD č. 8237. Tešíme sa na Vašu návštevu.

ADAMIK TEAM

Radi by sme touto cestou poďakovali všetkým našim zákazníkom a obchodným partnerom za prejavenú dôveru a návštevu nášho stánku na svetovej výstave Ligna + v Hannoveri. Budeme sa na Vás tešiť znova za dva roky!

Dovoľujeme si Vás pozvať na výstavu Ligna Hannover 2013, ktorá prebehne v dňoch 6. - 10. 5. Našu expozíciu nájdete v hale 14, stanek č. H 32. Na výstave bude uvedený nový svetovo unikátny koncept, ktorý bude predstavovať revolučný poňatie jedného z našich hlavných produktov. Tešíme sa na Vašu návštevu!

ADAMIK TEAM

Firma Drepas s.r.o. v Púchove prešla značnou rekonštrukciou ako stolárske dielne samotnej, tak predovšetkým strojového parku.

Pripravili sme pre vás praktickú ukážku dvojstupňové filtrácia pomocou separátora 50 od firmy ADAMIK. V prvej stupni filtrácie (Separator) dôjde k odlúčeniu až 99% nečitost a vďaka tomu zostáva váš vysávač stále výkonný a nemusíte čistiť či vymieňať jeho filter.

Koniec problémov s častým zanášaním vysávača!

Zrejme každý, kto na montážach či v dielni pri práci s elektrickým ručným náradím používa na odsávanie pilín priemyselný vysávač, rieši obdobný problém: časté vyprázdňovanie zásobníka a čistenie zaneseného filtra. Jedná sa o činnosti, ktoré nám zbytočne zaberajú čas na úkor vlastnej práce.

Stolárstvo Dlauhý v Třemošnej pri Plzni sa už takmer dvadsať rokov venuje návrhu a výrobe nábytku. Jedná sa predovšetkým o nábytok na mieru. Zákazníci si môžu vybrať zo širokej ponuky kompletného sortimentu od kuchynských liniek, cez vstavané skrine, stoly, pulty, obývacie steny až po atypické solitéry, ktoré dokážu ozvláštniť váš domov.

Dovoľujeme si vám predstaviť rozšírenie odsávania FT 6xx o úpravu Ex. Túto verziu odsávanie môžete použiť tiež ku strojom s nebezpečenstvom výbuchu (výbušný prach). Odsávanie je certifikované Fyzikálno technickým skúšobným ústavom v Ostrave - Radvanicích.

Firma BV Plast s.r.o. v Liberci sa rozhodla vyriešiť profesionálnym spôsobom odsávanie CNC stroje. Na CNC budú opracovávané materiály ako MDF, drevo, hliník a polyuretán a to všetko s odsávačom FT650 fa Adamík.

Firma JELÍNEK interiér s.r.o. - Je modernou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá výrobou schodov, schodísk, dverí, zábradlia - to všetko na kľúč. Od jednoduchého typového schodisko až po atypické návrhy, podľa priania zákazníka.

Dovoľujeme si vás pozvať do Prahy na výstavu Pragoligna 2012. Našu expozíciu nájdete v pravom krídle výstaviska. Budeme sa tešiť na vašu návštevu.

Team ADAMIK COMPANY

Dovoľujeme si vás pozvať do našej expozície na výstave LIGNUMEXPO - les, ktorá sa koná v dňoch od 2. - 5. 10. v Nitre. Budeme sa tešiť na vašu návštevu v Pavilóne C.

Team ADAMIK COMPANY

Firma FK Drevené lišty v Bojanovicich je jedna z najväčších firiem na výrobu drevených líšt, rámov, mriežok, stĺpov, nášľapov, tyčiek, nášľapov ... v Českej republike.

Stredná odborná škola Litvínov - Hamr je zariadením, ktoré sa snažia vychovávať schopné, kvalitné stolárov a stolára. V súčasnej dobe je príjemcom európske dotácie v rámci globálneho grantu "Zvyšovanie kvality vzdelávania". Tento projekt nazvaný "Naši stolári = tradícia aj budúcnosť" odštartovali už vo februári tohto roku.

Dovoľujeme si Vás pozvať na výstavu drevoobrábacích strojov XYLEXPO 2012, ktorá bude pobehovať v dňoch 8. - 12. 5. 2012 v Miláne. Stánok firmy Adamik Company nájdete v hale 1 pod číslom D14. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Team ADAMIK COMPANY

Spoločnosť SZABO INTERIER sa zaoberá predovšetkým návrhom a realizáciou interiéru na zákazku. Individuálny prístup je pre firmu SZABO INTERIER jednou z kľúčových hodnôt. Vďaka vlastnej výrobe nábytku môže lepšie vyhovieť požiadavkám a potrebám zákazníkov, a tak rešpektovať ich životný štýl, estetické ctení - ich osobnosť.

Hneď niekoľko našich zákazníkov urobiť pred koncom tohto roka zásadné rozhodnutie o zmene či rozšírenie výrobného programu a zainvestovalo do vákuového dýhovacího lisu. Jedným z nich je aj pán Juraj Balko z Kolíňany. Stolárstvo Balko sa dlhodobo zameriava predovšetkým na výrobu drevených okien. Obstaraním nového lisu si potom Balko rozširuje možnosti výroby dyhovaných dverí a dyhovaného nábytku.

Ďakujeme všetkým zákazníkom a obchodným partnerom firmy ADAMIK za návštevu nášho stánku na veľtrhu Wood-Tec. Tím firmy ADAMIK

Dovoľujeme si vás informovať o novinkách, ktoré predstavíme na veľtrhu Wood-Tec. V oblasti odsávacie techniky predstavíme odsávania FT 630 určené predovšetkým k odsávaniu CNC strojov. Ďalej sme pripravili inovácie vákuového dýhovacího lisu hneď v niekoľkých oblastiach. Budeme sa tešiť na vašu návštevu.

Dovoľujeme si vás pozvať na výstavu Wood-Tec, ktorá sa koná od 18. - 21. 10. 2011 v Brne. Stánok firmy ADAMIK nájdete v Pavilóne P pod číslom 067. Budeme sa tešiť na vašu návštevu.

ADAMIK Company.

Firma Zlomek sa výrobou dverí špecializuje od roku 1993, kedy sa predovšetkým zaoberali ich montážami. Postupom času sa spoločnosť rozrástla o vlastnú produkciu dverí i zárubní.

Fa Vagnerplast spol. s r.o., je prvým výrobcom akrylátových vaní v SR a už 18 rokov patrí medzi európsku špičku vývoja a výroby wellness produktov. Fa Vagnerplast každým rokom inovuje výrobný program a prispôsobuje sa súčasným modnym trendom. Vzhľadom k priblíženie sa prianiam, potrebám zákazníkov a ponuky širokého sortimentu pri zachovaní maximálnej kvality fa Vagnerplast zakúpila atypický vákuový membránový lis Adamik.

Stolárstvo Miroslav Chum zaoberajúca sa výrobou atypického nábytku, dverí, kancelárskeho nábytku, pred niekoľkými týždňami, rozšírila svoje výrobné kapacity v olbasti výroby obložkových zárubní a atypického nábytku na vákuovom dýhovacím lise firmy ADAMIK.

Webové stránky sme doplnili o odsávanie rady FT 630 a FT 650 určené na odsávanie CNC strojov. Viac informácií nájdete tu.

Dovoľujeme si vás pozvať na výstavu Lignum Bohemia usporiadanú tradične v Lysej nad Labem v dňoch 24. - 26. 2. 2011. Tešíme sa na vašu návštevu.

Stolárstvo Miroslav zdaru z Horného Újezd u Litomyšle je tradičné zákazkové stolárstvo.

V ponuke zákazníci nájdu kompletný sortiment ako vstavané skrine, šatníkové skrine, kuchyne na mieru, interiérový nábytok, kancelárie, dvere, schodiská, ale aj pergoly, altány či záhradný nábytok.

Dovoľujeme si vás pozvať na výstavu Pragoligna, ktorá sa koná v dňoch 4. - 6. 11. 2010. Na výstave budeme prezentovať novú konštrukciu dýhovacího lisu ADAMIK a súčasne novinky v oblasti odsávacích zariadení. Budeme sa tešiť na vašu návštevu.

Dovoľujeme si Vás pozvať na výstavu LIGNUMEXPO Nitra, ktora sa koná v dňoch 5. - 8. 10. 2010. Na výstave budeme prezentovať NOVÚ konštrukciám dýhovacího lisu ADAMIK. Zařízení bude k videním na stánku firmy Centroglob v pavilóne C a na samostatnom stánku firmy Adamik v pavilóne M1. Budeme sa tešiť na Vasu návštevu.

Dovoľujeme si vás pozvať na výstavy LIGNUMEXPO Nitra (5.-8. 10.) a Pragliogna (4.-6. 11.), kde bude oficiálne predstavený inovovaný model dýhovacího lisu firmy ADAMIK. Budeme sa tešiť na vašu návštevu.

Novo vyvinutým produktom firmy ADAMIK je membránový lis navrhnutý do prevádzky, ktoré bojujú s nedostatkom miesta. Membránový dýhovacie lis je často používaný nárazovo v nadväznosti na získanie atypických zákaziek. Lis ADAMIK typ AP_300_130_25_TT je navrhnutý s ohľadom na maximálne využitie miesta. Jeho hlavné prednosti je možnosť sklopiť pracovný stôl do vertikálnej polohy a tým pádom minimalizovať priestor, v ktorom je lis umiestnený.

Stále väčšej popularite sa pri výrobe interiéru teší voštinové dosky. Jedná sa o materiál ľahký, ľahko opracovateľný. Kameň úrazu môže byť olepenie voštinové dosky nábytkovou hranou.

Dovoľujeme si vás pozvať na výstavu Xylexpo, ktorá sa uskutoční v čase od 4. - 8. mája 2010 v Miláne. Náš stánok bude umiestnený v hale 6 číslo stánku L14. Budeme sa tešiť na vašu návštevu.

Dovoľujeme si vám oficiálne predstaviť novinku v našom výrobnom sortimente - filtračné nástavby na briketovacie.

Novo sme pre vás zaradili do sortimentu šestikolečkový osemstupňovou podávač pre profesionálne použitie. Podávač je možné vybaviť kovovými kolieskami s vrúbkami pre náročné zaťaženie. Viac informácií na  http://www.adamikcompany.com/cs/podavace/af-68/

Rozšírili sme pre vás ponuku ručných nanášačiek lepidiel. Teraz si môžete vybrať z dvoch šírok valcov, a to 122 alebo 180 mm a zároveň dokúpiť polyurethánový valec pre nanášanie jemnej vrstvy lepidla.

Dovoľujeme si vás pozvať na výstavu Ligna Bohemia, ktorá sa uskutoční v dňoch 25. - 27. 2. 2010 na výstavisku v Lysej nad Labem. Na výstave budeme prezentovať predovšetkým vákuový membránový lis, ktorý je konstruovám podľa najnovších noriem EU. Tešíme sa na Vašu účasť.

Firma ADAMIK koncom roka 2009 certifikovala vákuový dýhovacie lis rady AP_300_130_xx podľa novej smernice Evrospkého parlamentu a Rady 2006/42 / ES, ktorá vošla do platnosti 29. 12. 2009. Firma ADAMIK tak potvrzeje postavenie jediného výrobcu na trhu, ktorý je schopný svojim zákazníkom ponúknuť výrobok tohto typu certifikovaný v súlade s najnovšími európskymi normami autoritou v Českej republike.

Dovoľujem si poďakovať všetkým klientom za návštevu nášho stánku na úspešné výstave Wood-Tec 2009.

Dovoľujeme si Vás pozvať do Brna na výstavu Wood-Tec, ktorá prebehne v dňoch 20. - 23. 10. Našu expozíciu nájdete v Pavilóne P, stanek č. 045. Ako každý rok budeme na výstave predvádzať niekoľko noviniek a unikátnych riešení. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Radi by sme vám predstavili nové skladové priestory umiestnené v priemyselnej zóne CTPark, Ostrava. V týchto moderných skladových priestoroch pre vás pripravujeme kompletizáciu zásielok a dodávky náhradných dielov na nami vyrábané stroje.

Rozšírili sme pre vás webové stránky o ponuku ventilátora. Mimo tradičné modely VAN 100 - VAN 300 tu môžete nález jeden z najpopulárnejších ventilátorov VAN 403, ktorý vyniká pomerom cena / výkon či konštrukčne úplne nové ventilátory rady VAN 8xx.

Zaujímajú vás naše výrobky a chcete o nich vedieť viac? Požiadajte o osobnú prezentáciu priamo vo vašej firme alebo v niektorom z našich referenčných pracovísk na zákazníckej linke +420 775 426 160.

Firma ADAMIK sa v máji 2009 už po štvrtýkrát zúčastnila svetovej výstavy strojov LIGNA + v Hannoveri, kde uviedla na trh NOVINKU - inovovaný membránový dýhovací lis.

Novú možnosťou pre majiteľa membránových lisov ADAMIK ponúka materiál zvaný kamenná dyha. Podobne ako klasická dyha sa aj kamenná dyha nalepuje na materiály ako voština či iné dosky z drevitých materiálov.

Spustili sme novú internetovú prezentáciu, veríme, že tu nájdete všetky potrebné informácie o našich službách. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Podkategórie

© 2022 ADAMIK COMPANY | design by www.creactive.cz | code by PCsupport.cz s.r.o.